Na Pohoři – kvalitní ubytování v Českém ráji

V klidném prostředí Českého ráje na okraji vesničky Pohoř, 5 km jižně od Turnova, pro vás od roku 2014 provozujeme moderní penzion Na Pohoři.

Novostavba s kompozicí tradiční usedlosti v blízkosti lesa a skal skýtá klid a pohodu. Velký oplocený areál okolo potom nabízí mnoho atrakcí pro všechny věkové kategorie.

Jistě u nás oceníte: čistotu • velký areál • ohniště a krb • tiché prostředí • wifi

Pokoj č. 2 Pokoj č. 3 Pohled na penzion. Letecký pohled na penzion a jeho areál..

Kontakt

Penzion Na Pohoři
Pohoří 38
Olešnice 511 01
+420 777 301 509
penzion@napohori.cz

Provozovatel: Pavel Žemlík
IČ 49475932

Čtyři velké pokoje s celkovou kapacitou 17 lůžek a 6 přistýlek mají vždy svou předsíňku, samostatnou kuchyňku a sociální zařízení. Samozřejmostí je úschovna kol. Penzion i celý areál je nekuřácký. Ubytování psů malých plemen je možné po dohodě.

Na pokojích ani jinde nenajdete televizi – vychutnejte si místo ní skutečné noční ticho a minimum civilizace. Na kontakt se světem vám bude jistě stačit naše Wi-Fi, samozřejmě zdarma.

V rámci areálu penzionu je pro vás nachystána spousta atrakcí - pro děti velká trampolína, pískoviště, houpačky, dřevěný hrad se skluzavkou, pro starší pak hřiště na volejbal a fotbálek, kroket či petanque.

Na pokojích jsou dětské židle, stupačky na WC a k dispozici je po dohodě i dřevěná dětská postýlka.

Penzion je ideální pro rodiny s dětmi a sportovně založené návštěvníky Českého ráje.

Chcete-li se podívat na hodnocení a recenze hostů před vámi klikněte na loga:

Stravování: plně vybavené kuchyňky jsou připraveny na vaše vaření. Případně využijte 2 km vzdálenou restauraci hotelu Králíček s dobrou kuchyní a přijatelnými cenami.

Samoobslužná lednice: u recepce najdete velkou lednici s vychlazeným lahvovým pivem (místní Rohozec, Svijany a Plzeň), případně další drobný sezonní sortiment. Pro milovníky kvalitní kávy je k dispozici kávovar Nespresso spolu se širokou nabídkou kapslí. Obsloužíte se sami během pobytu, spotřebu zapíšete na lístek a uhradíte před odjezdem.

Mapa s umístěním služeb v okolí penzionu (stravování, obchody, lékárna, ...).

Dvůr penzionu. Pohled na budovu penzionu. Letecký pohled na penzion a vesničku Pohoř, v pozadí Kozákov.. Pohled na penzion od Pohoře.

Parkování je v rámci oploceného areálu těsně u penzionu na betonové dlažbě, své věci tak nemusíte nosit daleko.

Příjezd: přes Všeň a Olešnici, kde na jediné velké křižovatce u obecního úřadu odbočíte na sever na Pohoř (na směrovce je bohužel jen Pohor), poté vystoupáte lesem po silnici po serpentýnách až na kopec a jakmile vyjede z lesa, po pravé straně budete mít již budovu penzionu a záhy uvidíte nízkou dřevěnou bránu sloužící pro vjezd do areálu. Samotná vesnička Pohoř je ještě dalších cca 300 metrů dále.

V případě příjezdu z Turnova zabočíte vpravo kolem hotelu Králíček, u jehož parkoviště je pak bílá dopravní šipka Pohoř. Kolem víceúčelového hřiště začnete stoupat úzkou místní komunikací stále nahoru, až vyjedete na náhorní plošinu, po níž dojedete do vesničky Pohoř - tu je nutno projet a začít zase klesat, po levé straně před lesem pak již uvidíte penzion. Pozor, tato komunikace nemusí být v zimě při sněhu či náledí průjezdná.